Kontakt

Kontakt
Riplegården 47
5161 Laksevåg
E-post: ifact@ifact.no

Tlf: 55 34 13 68
Mob: 901 22 060
Fax: 55 94 19 59
Org nr. 981 487 532

Kontaktskjema

Ansatte

Inge Fagerli

Daglig ledelse | Rådgivning | Salg
E-post: inge.fagerli@ifact.no
Tlf.: +47 901 22 060

Tore Lund

Økonomi | admin | rådgivning | salg
E-post: tore.lund@ifact.no
Tlf.: +47 465 01 678 / 465 41 178 (p)

Frode Bruheim

Prosjektkoordinator
E-post: frode.bruheim@ifact.no
Tlf.: +47 466 30 440

Espen Jansen

Rådgivning | promotering | salg
E-post: espen.jansen@ifact.no
Tlf.: +47 906 80 329

Tov Giezendanner

Prosjektsjef
E-post: tov.giezendanner@ifact.no
Tlf.: +47 990 06 478

Åshild Hellesen

Økonomi | administrasjon | salg
E-post: aashild.hellesen@ifact.no
Tlf.: +47 932 19 357

Sigbjørn Sørli

Arbeidsleder prosjekt
E-post: sigbjorn.sorli@ifact.no
Tlf.: +47 992 34 568

Laurits Riple

IT og markedsføring
E-post: laurits.riple@ifact.no
Tlf.: +47 932 91 346

Ottar Ånneland

Arbeidsleder prosjekt
E-post: ifact@ifact.no
Tlf.: +47 913 36 087

Simon Riple

Konsulent og markedsføring
E-post: simon.riple@ifact.no
Tlf.: +47 455 06 388

Hovednummer: +47 55 34 13 68
Servicetelefon: +47 913 36 087

© Ifact - 2014 | Design av Made in Bergen